Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O KAPLE

Logo KAPLA

V jednoduchosti je síla. Nač pracně hledat ten správný dílek mezi stovkami různých dílů, když stačí jediný díl?
Všechny destičky mají stejný rozměr. Destičky jsou přírodní, nebo v jedné z deseti barev. 

KAPLA dřívkaKAPLA různobarevné destičky

Geniální dřevěná stavebnice KAPLA má jediný prvek - dřevěnou destičku s poměry stran 1:3:5. Díky výjimečné přesnosti rozměrů, precizním hranám, přesným pravým úhlům a dokonalé rovnosti povrchu lze s tímto jediným stavebním prvkem postavit neobyčejně krásné a působivé stavby.

Stavby drží pohromadě pouze pomocí gravitačních sil a tření. Nepoužívají se žádná lepidla, žádné drážky ani žádný jiný systém uchycení.

Vyberte si z nabídky různých balení to pravé balení právě pro Vás!

KAPLA - Jaké balení vybrat

Protože je stavebnice KAPLA tvořena jediným stavebním prvkem, je možno začít s libovolným balením a postupně přikupovat. Mějte ale na paměti jednoduchou poučku:

"Čím více dřívek, tím více zábavy."

Ideálním počátečním balením je KAPLA 200, ze kterého postavíte už i věž až do stropu. Ale i z nejmenšího balení přírodních destiček, KAPLA 100 se dají postavit zajímavé věci. Zajímavou alternativou je také KAPLA Eiffelova věž, které obsahuje kromě 104 destiček ještě jednu speciální trikolorovou destičku a detailní návod na stavbu Eiffelovy věže.

Balení KAPLA 280 je luxusní balení zvláště vhodné pod stromeček a největší balení KAPLA 1000 je určeno pro dětské kolektivy nebo pro stavitele, kteří již mají něco v oblasti stavění za sebou.

Na cestách vás výborně zabaví balení KAPLA Challenge. Postavit všech 12 staveb, které jsou zobrazeny na přiložených kartičkách, to je opravdová výzva pro celou rodinu. 

Barevné sady obsahují dřívka v některé z deseti dostupných barev. Barevné destičky oživují stavby a dodávají jim nový rozměr.

Velice zajímavým balením ja KAPLA Octocolor. Toto balení obsahuje destičky v osmi barvách, zastoupeny jsou všechny  barvy kromě černé a bílě - které jsou ale zase dostupné ve speciálním balení  KAPLA 100 černá a bílá

Pokud dítěti chybí speciálně některá z barev, jsou k dispozici jednobarevná balení KAPLA MonoColor 40. Případně můžete zakoupit designová balení KAPLA 40 DuoColor, které obsahují speciální knížky nápadů se zaměřením na barvy toho kterého balení.

Knížky nápadů doplňují celý sortiment o extra porci inspirace.

DEJTE PLNÝ PRŮCHOD VAŠÍ FANTAZII A UŽIJTE SI NEKONEČNOU ZÁBAVU...

Vánoční KAPLA

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz